4dent.pl - rentgen - obrazowanie

pracownia tomografii komputerowej: obrazowanie 2D, 3D

Dokładamy wszelkich starań by nasze Centrum Stomatologii wyróżniało się indywidualnym podejściem do każdego Pacjenta i cieszyło się opinią rzetelnego gabinetu stomatologicznego, które wykonując zabiegi bez względu na ich stopień zaawansowania, stawia na jakość, komfort i dobry nastrój.
Kompleksowa, nowoczesna
i bezbolesna opieka stomatologiczna to kluczowe dla nas zagadnienie. Zapewniamy poczucie bezpieczeństwa, satysfakcję
i pewność sukcesu.
Oferujemy kompleksową diagnostykę. Dzięki pracowni tomografii komputerowej, zdjęciom panoramicznym i cefalometrycznym, radiowizjografii cyfrowej, mikroskopom, kamerom wewnątrzustnym a przede wszystkim wieloletniemu doświadczeniu naszego Zespołu, umożliwiamy indywidualne i precyzyjne określenie idealnego planu leczenia.
Przed rozpoczęciem leczenia przeprowadzana jest wnikliwa analiza stanu uzębienia. Wykorzystując sprzęt diagnostyczny wykrywamy nawet najmniejsze zmiany i planujemy leczenia tak, by odbyło się w najmniej inwazyjny sposób.

ZNAKOMITE OBRAZOWANIE 2D – DLA KONTROLI STANU UZĘBIENIA PACJENTA

Ze względu na niską dawkę oraz błyskawiczną dostępność, panoramiczne obrazowanie 2D pozostaje niezastąpionym narzędziem diagnostycznym.

PRECYZYJNE OBRAZOWANIE 3D – DLA IDEALNEGO WIDOKU POD KAŻDYM KĄTEM

Obrazowanie 3D poprawia standard opieki w endodoncji, implantologii, chirurgii, diagnostyki zaburzeń stawów skroniowo – żuchwowych, periodontologii oraz w czasie codziennych zabiegów stomatologicznych. Wyselekcjonowane pola widzenia zapewnią wszystko czego potrzeba dla szybciej i dokładnej diagnozy.

IDEALNE DOPASOWANIE DO KAŻDEGO PACJENTA

Tomograf CS 8100 3D można łatwo regulować. Jest dostosowany dla Pacjentów w pozycji stojącej lub siedzącej oraz dla osób niepełnosprawnych. Zmotoryzowany, teleskopowy system ruchu kolumny zapewnia precyzyjne i łatwe dostosowania wysokości. Silniki pracują niezwykle cicho, przez co nasi Pacjenci czują się swobodniej. Otwarta konstrukcja aparatu, ustawienie Pacjenta „twarzą w twarz” z operatorem i przezroczyste uchwyty ułatwiają prawidłowe pozycjonowanie a także zapewniają Pacjentowi poczucie bezpieczeństwa i brak dyskomfortu klaustrofobii.

Nasi Pacjenci doceniają wygodę i szybkość wykonywanych badań.
A same badania są dla nich bezpieczniejsze i wymagające 60 – 70% mniejszej dawki w porównaniu z konwencjonalną tomografią komputerową.
Szybkie skanowanie w 7 sekund.

KAMERY WEWNĄTRZUSTNE

Pozwalając zobaczyć na ekranie stan uzębienia Pacjenta, ułatwiają planowanie leczenia i kontrolowanie stanu higieny.
System wykrywania próchnicy może pracować zarówno w trybie kamery jak i aparatu fotograficznego. Po wykonaniu zdjęcia diagnozowanego obszaru kamera automatycznie uruchamia tryb szczegółowej analizy, który zapewnia najbardziej selektywną detekcję ognisk choroby.

Obraz z monitora, pokazujący zęby i dziąsła w znacznym powiększeniu umożliwia nam zdiagnozować nawet najmniejsze zmiany w obrębie zębów i dziąseł.

Jednocześnie ułatwia nam komunikację z Pacjentem ponieważ na podstawie obrazu uzyskanego na monitorze szczegółowo wyjaśniamy źródło problemu z uzębieniem i zaproponujemy odpowiednie leczenie.

MIKROSKOP

Zwiększa precyzję pracy i pozwala na wykonanie zabiegów wymagających szczególnej delikatności, staranności i precyzji. Stosujemy go w implantologii, endodoncji, chirurgii, periodontologii, protetyce i stomatologii zachowawczej. W endodoncji umożliwia poradzenie sobie z takimi przypadkami jak niedrożności, usuwanie złamanych narzędzi, opracowanie cienkich, mocno zakrzywionych kanałów i zamykanie perforacji.

recenzje i opinie o 4dent