ZESPÓŁ 4dent

4 ŻELAZNE ZASADY NASZEJ PRACY :

Dobry nastrój przekazywany otoczeniu.
Estetyka każdej wykonywanej pracy bez względu na jej stopień zaawansowania.
Nauka i ciągłe doskonalenie swojej wiedzy w oparciu o nowości stomatologiczne.
Troska o każdego Pacjenta.

stomatologia

dr n. med. Dorota Stania

Właściciel oraz kierownik medyczny Centrum 4 dent, łączy cechy lidera zespołu i jednocześnie wybitnego lekarza. Jej specjalnością są: stomatologia estetyczna, protetyka, zaburzenia stawów skroniowo-żuchwowych oraz związane z nimi bóle głowy i bruksizm.  Pozyskiwane na specjalistycznych kursach i zjazdach naukowych nowe umiejętności, dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe oraz bezcenny wrodzony dar sprawiają, że potrafi jak nikt inny nadać olśniewające, naturalne piękno zdrowego i białego uśmiechu.

Studia medyczne na Oddziale Stomatologicznym Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu ukończyła w roku 1996. W latach 1997-2003 była asystentem Katedry i Zakładu Protetyki Stomatologicznej ŚAM. Od powstania w roku 2003 była asystentem Katedry i Zakładu Dysfunkcji Narządu Żucia ŚAM w Zabrzu. W roku 2002 obroniła z wyróżnieniem rozprawę doktorską pt.: Ocena sił zwarciowych a występowanie ubytków klinowych. Jest autorem i współautorem publikacji poruszających problemy protetyczne, koncentrujące się na diagnostyce i leczeniu dysfunkcji układu ruchowego narządu żucia.

Certyfikaty

Katarzyna Sorek Mellem

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Prowadzona podczas studiów działalność naukowa została nagrodzona pierwszym miejscem na IX Międzynarodowej Konferencji Naukowej Studentów Medycznych  oraz Młodych  Lekarzy w Katowicach. Uczestniczy w licznych konferencjach naukowych dzięki czemu stale podnosi swoje kwalifikacje. Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą, stomatologią dziecięcą, chirurgią stomatologiczną oraz ortodoncją z zastosowaniem aparatu Invisalign. W trosce o komfort leczenia pacjentów wykonuje rownież zabiegi w narkozie. W pracy na pierwszym miejscu stawia na uśmiech, komfort i zadowolenie Pacjenta.

Katarzyna Schaefer

Lekarz dentysta, studia ukończyła w 2004 roku na Śląskiej Akademii Medycznej i od tego czasu nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Szczególnie upodobała sobie leczenie endodontyczne oraz leczenie dzieci – wynika to zapewne z wyjątkowej  cierpliwości, empatii i wyrozumiałości dla Pacjenta.

Certyfikaty

Aleksander Kleszcz

Wyjątkowy, charyzmatyczny człowiek z niezwykłym poczuciem humoru, a jednocześnie ogromną wiedzą i umiejętnościami w zakresie chirurgii stomatologicznej, implantologii i endodoncji. Implanty i implantoprotetyka to jego specjalność — jak sam to określa: „dar trzeciego uśmiechu” na pograniczu cudu natury i najnowszej technologii. W 2002 roku ukończył wydział lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach a w roku 2004, ukończył wydział stomatologiczny Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Członek ICOI/DGOI/PSI Implantolog Fellowship. Obecnie aktywnie uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach implantologicznych.

Certyfikaty

Marek Beyga

Specjalista ortodoncji dzięki swojej specjalistycznej wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie ortodoncji potrafi znaleźć rozwiązanie i najlepszy plan leczenia nawet najbardziej skomplikowanych wad zgryzu. Jego pacjenci to nie tylko dzieci, ale coraz częściej dorośli, którzy dzięki aparatom ortodontycznym chcą poprawić nie tylko estetykę swego uśmiechu, ale również skorygować wady mogące mieć znaczący wpływ na stan ich uzębienia w przyszłości.

Rafał Mellem

Absolwent Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym Ślaskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Jego głównymi obszarami zainteresowań są adhezyjne odbudowy zębów oraz endodoncja mikroskopowa jednego dnia. W trakcie studiów prowadzone badania w tej dziedzinie zostały nagrodzone pierwszym miejscem na 9 Międzynarodowej Konferencji Naukowej Studentów i Młodych Lekarzy w Katowicach. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach i kursach. Przeprowadza bezbolesne leczenie w komfortowej atmosferze. Wszelkie procedury i możliwości leczenia omawia z Pacjentami, chętnie odpowiadając na każde Ich pytanie.

Certyfikaty

Ginekologia

Zuzanna Gierzyńska – INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA

Certyfikaty

dr n. med. Michał Graniczka

Posiada cechy idealnego ginekologa: wiedza, doświadczenie, wysoka kultura osobista, dyspozycyjność, cierpliwość i delikatność. Praca w szpitalu na oddziale ginekologiczno-położniczym oraz udział w licznych specjalistycznych szkoleniach, konferencjach i zjazdach naukowych dają mu tą, widzę i doświadczenie, które sprawiają, że cieszy się olbrzymim zaufaniem tak wielu pacjentek.

 

Certyfikaty

ORTOPEDIA I TRAUMATOLOGIA

Mariusz Zawal – INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA

Indywidualna Praktyka Lekarska ukończył Śląską Akademię Medyczną w Katowicach w 1996r. Po odbyciu stażu podyplomowego pracował na Oddziale Ortopedyczno-Urazowym Szpitala Miejskiego w Chorzowie, gdzie zdobył w 1999 r. specjalizację I st. a w 2004 r. specjalizację II st. w zakresie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Na oddziale w Chorzowie przeszedł wszystkie szczeble kariery zawodowej od młodszego asystenta po pełniącego obowiązki ordynatora. http://zawalmariusz.pl

Podologia

Katarzyna Szebesta – BOSOBOSO
GABINET PODOLOGII I FIZJOTERAPII STÓP

http://www.bosoboso.pl/

Klinika Zakrzewski - Medycyna Estetyczna i Dermatologia

dr n. med. Marcin Zakrzewski

Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej. Tytuł doktorski obronił na Łódzkim Uniwersytecie Medycznym. Laureat wyróżnienia Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Posiada udokumentowane osiągnięcia naukowe i doświadczenie zdobyte w prestiżowych ośrodkach medycznych i edukacyjnych w Polsce oraz za granicą. Jest członkiem wiodących platform naukowych na świecie takich jak m.in. International Master Course on Aging Skin (IMCAS), American Academy of Dermatology (AAD), cyklicznych kongresów edukacyjnych, w tym World Congress of Dermatology, a także dyplomowanym uczestnikiem szeregu kursów w USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Argentynie, Niemczech, Portugalii oraz na Dalekim Wschodzie. W Polsce, poza codzienną pracą z pacjentami, jest także wykładowca, trenerem i konsultantem dla firm i organizacji z obszaru własnej specjalizacji, a także ekspertem dla środowiska mediów. www.klinikazakrzewski.pl

Certyfikaty

ASYSTENTKI I HIGIENISTKI STOMATOLOGICZNE:

Sandra Obacz

Iwona Korsak

Patrycja Myjak

Sylwia Nowak

Izabela Jurczyńska

Rejestracja

Justyna Bębenek

Blanka Gębka

ADMINISTRACJA I MARKETING:

Barbara Radzik

Reprezentuje firmę 4 dent w kontaktach z klientami, partnerami biznesowymi i mediami. W działaniach z zakresu marketingu i zarządzania skutecznie odzwierciedla specyfikę zadań, jakie stoją przed placówką służby zdrowia.

Z wyjątkowym zaangażowaniem troszczy się o stałych i pozyskuje nowych pacjentów oraz dba o komfort pracy całego zespołu 4 dent.