ikona 4dent

Ewa Siudak

Ewa Siudak 4dent
4dent stomatologia estetyczna katowice

stomatologia estetyczna

leczenie bez bólu

stomatologia bez bólu

leczenie próchnicy

leczenie próchnicy

stomatologia dziecięca

stomatologia dziecięca

W codziennej pracy z Pacjentami kieruje się zasadami stomatologii minimalnie inwazyjnej z zachowaniem maksymalnej estetyki, funkcji i komfortu dla Pacjenta. Absolwentka wydziału lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi oraz studiów podyplomowych w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego „Badania Kliniczne metodologia, organizacja, zarządzanie”. Obecnie doktorantka Międzynarodowej Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jeszcze podczas studiów brała udział w międzynarodowych programach wymian klinicznych w King’s Collage London oraz Yerevan State Medical University. W latach 2017 – 2019 Członek zarządu i Koordynator ds. Szkoleń Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii oddział Łódź. Współorganizatorka międzynarodowych konferencji naukowych oraz warsztatów praktycznych.

Autorka artykułów naukowych o tematyce opieki stomatologicznej nad pacjentkami w wieku rozrodczym. Prelegentka na III Kongresie Online „Rozumiem – Pomagam. Stop Próchnicy” (październik 2020) oraz na wykładach Colgate Talks dla Polskich i Węgierskich stomatologów (kwiecień, maj 2020).

Autorka artykułów popularno-naukowych z serii: „W Lupach – Ewy Siudak”, w których podejmuje aktualne tematy związane z nowoczesną stomatologią.

ikona 4dent

nasz zespół