Wybielanie zębów

wybielanie zębów Katowice - 4dent

Wybielanie zębów jest to bardzo popularny zabieg polegający na zmianie barwy zębów na jaśniejszy. Ludzie widząc nas po raz pierwszy oceny dokonują po naszym wyglądzie. Znaczącą rolę oczywiście w wizualnej prezentacji człowieka jest jego uśmiech. Dążąc do ideału, Centrum 4dent proponuje wybielanie zębów! Rozjaśni barwę zębów nie niszcząc ich struktury.
Proces zabiegu wybielania zębów to nie tylko samo działanie mające na celu poprawienie ich barwy. Przed jak i po zabiegu powinny wystąpić odpowiednie czynności pomagające w osiągnięciu upragnionego efektu.

1. Konsultacja stomatologiczna
2. Wyleczenie zębów
3. Ewentualne oczyszczenie zębów z kamienia i nalotów
4. Zabieg wybielania
5. Odpowiednia dieta pomagająca utrzymać białą barwę w momencie chwilowej podatności zębów na barwniki
6. Wizyty kontrolne

Pamiętać należy jednak, że:

– Wybielanie zębów może spowodować nadwrażliwość na zimno lub niektóre jedzenie i picie. Możemy jednak polecić odpowiednie środki, aby zniwelować tę niewielką dolegliwość – specjalny preparat, który aplikowany jest w naszym gabinecie, nakładki, czy skuteczne w wybielaniu pasty do zębów.
– wypełnienia zębów i uzupełnienia protetyczne nie ulegają wybieleniu, dlatego po zabiegu należy je wymienić stosownie do otrzymanego koloru pozostałych zębów.

DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO!
Nasze preparaty rozjaśniające zawierają kompletnie nieszkodliwy dla zębów i dziąseł nadtlenek wodoru i karbamidu. Dzięki temu produkt ten gwarantuje całkowite bezpieczeństwo w użytkowaniu.

NASZ SPRZĘT

profesjonalne wybielanie zebów4Dent oferuje swoim pacjentom zabiegi wybielające przy użyciu najnowocześniejszego systemu wybielania zębów – lampy Zoom 2 Advanced Power 3 generacji. Kompleksowo opracowany plan wybielania pozwala na osiągnięcie najbardziej zadowalających efektów. Profesjonalny System Wybielania Zębów ZOOM Advanced Power.
System ten stworzył Dr. Bill Dorfman, który dba o uśmiechy największych gwiazd Hollywood. System ZOOM AP działa najmocniej i najskuteczniej w zakresie profesjonalnego wybielania zębów. Wykorzystuje on opatentowaną reakcję photo-fenton, która zachodzi pomiędzy znajdującym się w żelu nadtlenkiem wodoru, a żelazem. Związki te po połączeniu tworzą rodnik grupy wodorotlenowej określany mianem „pogromcy przebarwień”. Światło emitowane przez lampę Zoom AP, w sposób cykliczny odnawia żelazo. Pozwala to na utrzymanie ciągłej produkcji rodników grupy wodorotlenowej, szybsze usuwanie przebarwień i równocześnie znaczne zmniejszenie nadwrażliwości jaka występuje zaraz po zabiegu wybielającym oraz dłuższe utrzymanie się otrzymanego efektu.
Szybko i efektownie!
Wybielanie zębów systemem Zoom AP trwa naprawdę błyskawicznie. Cały ten proces składa się z trzech 15-minutowych sesji z przerwami na zmianę niezbędnego żelu.

Wybielanie zębów w domu

4dent ma również w swojej ofercie również wybielanie nakładkowe – domowe. Jest to szybki i bezpieczny system, który eliminuje przebarwienia zębów. Lekarz pobiera wyciski w celu wykonania specjalnych indywidualnych dla każdego pacjenta nakładek na zęby.

Nakładki wybielające są bardzo skuteczną domową metodą poprawiania koloru zębów. Do specjalnych szyn aplikuje się żel – polecany przez 4dent środek to miętowy i niezwykle skuteczny żel Nite White – który powoduje uwalnianie w głąb zęba atomów tlenu powodujących utlenianie, a tym samym rozjaśnienie zabarwionych zębów. Nakładki umieszczane są na 6-8 godzin na powierzchnie zębów, są dyskretne i nie pogarszają domowego komfortu. Proces wybielania nakładkowego trwa do 10 nocy. Nakładki te są przezroczyste, elastyczne i wygodne dzięki czemu są bezpieczne podczas wybielania w nocy i niewidoczne podczas wybielania w dzień Centrum 4dent wykonuje nakładki indywidualnie pod wymogi Pacjenta to gwarantuje niezwykłą dokładność w wybielaniu.

PASTA DO ZĘBÓW
BlanX EXTRA WHITE

Jeśli szukasz skutecznej, niezbyt kosztownej metody wybielającej, która poprawi naturalny wygląd Twoich zębów możesz zastosować polecaną przez nas pastę, która właściwie jest czymś więcej, niż te zwykłe stosowane pasty do zębów. Opatentowana i jedyna taka formuła z Porostem Islandzkim wyjątkowo skutecznie usuwa plamy po dymie nikotynowym, osady po herbacie, kawie i czerwonym winie oraz uporczywe osady.

Pasta gwarantuje błyskawiczny efekt wybielający – znacznie poprawiony kolor już po pierwszej minucie stosowania.
Stosowany regularnie 2 razy dziennie przez okres 15 dni (tuba 30ml) da upragnione efekty. Polecamy!