stomatologia estetyczna katowice 4dent kat

stomatologia estetyczna

ikona 4dent

przykładowe metamorfozy 4dent
stomatologii estetycznej

ikona 4dent

Promujemy hasło:
„moda na zdrowy i piękny uśmiech”

Zęby są naszą wizytówką, wpływają nie tylko na nasze zdrowie,
ale i na samoocenę.

Dają poczucie pewności siebie i są oznaką atrakcyjności.
Uśmiech to sukces!

Stomatologia estetyczna dotyczy wszystkich dziedzin stomatologii, które zajmują się poprawą wyglądu zębów i twarzy. Centrum Stomatologii 4dent Dorota Stania chcąc perfekcyjnie zadbać o swoich Pacjentów, ściśle dostosowuje każdy zabieg do ich indywidualnych potrzeb.
Bazując na wiedzy i doświadczeniu zespołu realizujemy oczekiwania Pacjenta. Jesteśmy bardzo precyzyjni w tym co robimy i to sprawia, że uśmiech, nad którym pracujemy, jest doskonały i olśniewający.

Kości szczęk wraz z zębami stanowią rusztowanie, na którym rozpięte są mięśnie, skóra policzków, warg, brody oraz skroni. Każda utrata zęba, ubytki, wada zgryzu czy bruksizm mogą być przyczyną ścierania się zębów. Obniżona wysokość zgryzu potęguje wrażenie starzenia się skóry, ponieważ wraz z nią opadają kąciki ust i pogłębiają się zmarszczki wokół ust, broda wysuwa się do przodu a usta stają się węższe. Dlatego coraz więcej specjalistów z medycyny estetycznej dla uzyskania 100% skuteczności efektu odmłodzenia, zaleca wizytę u stomatologa zanim zastosuje botox, kwas hialuronowy czy inne zabiegi z serii anti-ageing.
Zanim rozpoczniemy więc ingerencję w swoją twarz, warto odwiedzić stomatologa. Być może to on jako pierwszy pomoże nam zachować młodość, zyskując przy tym piękny młody uśmiech.

Wszystkie zabiegi dobierane są odpowiednio do kształtu twarzy, zgryzu i linii dziąseł, sposobu uśmiechania się a nawet charakteru Pacjenta, tak by uzyskany efekt spełniał Jego marzenia o pięknym uśmiechu. Uśmiech to esencja naszego ja! Niech będzie szczery i zdradzający prawdziwe emocje.

implanty katowice 4dent

implanty

są idealnym rozwiązaniem w przypadku braku pojedynczego zęba lub w sytuacji, gdy nie można już uratować swojego zęba oraz w przypadku braku większej ilości zębów a nawet przy bezzębiu. Wszczepiany implant wykonany jest z tytanu i odgrywa rolę korzenia zęba. Korony osadzone na implantach w sposób naturalny i niewidoczny rozwiązują problemy braków w uzębieniu.

Jeśli chcesz poczuć jak implanty mogą zmienić Twoje życie – umów się na konsultację implantologiczną w 4dent.

4dent protetyka korona katowice

korony

sprawdzają się w sytuacji, gdy ząb jest znacznie osłabiony, przez co mógłby się złamać. Korony rekonstruują zęby dając im nową ochronę. Swym wyglądem są niezwykle estetyczne. Wykorzystywane są do odbudowy uszkodzonej lub całkowicie zniszczonej korony zęba, poprawy zębów przebarwionych lub martwych czy do wypełniania szpar między zębami.

protetyka licówki katowice 4dent

licówki

to delikatne płatki porcelany, które są idealne do skorygowania kształtu zębów, ogólnego poprawienia ich wyglądu i barwy. Ich ogromną zaletą jest niezwykła estetyka i minimalna ingerencja w strukturę zęba podczas szlifowania. Ze względu na materiał, z jakiego są wykonane wyróżniamy licówki porcelanowe i licówki kompozytowe. Po konsultacji wspólnie oceniamy, który rodzaj licówek najpełniej sprosta oczekiwaniom naszych Pacjentów.

inlay overlay katowice 4dent

onlay i inlay

dbałość o piękne wypełnienia to duma 4dent i radość naszych Pacjentów. Dzięki precyzyjnie odtworzonym guzkom i bruzdom w sposób bardzo naturalny oddają anatomię zębów. Ta ich bezsporna zaleta oraz trwałość sprawiają, że każdy Pacjent poczuje się u nas wyjątkowy.

ortodoncja invisalign katowice 4dent
ortodoncja katowice 4dent

aparaty i nakładki

ortodontyczne

korygują rozmieszczenie zębów: szpary międzyzębowe, cofnięcia żuchwy i inne wady uzębienia. W ciągu całego leczenia specjalista z 4dent ustala z Pacjentem plan wizyt kontrolnych. W sposób skuteczny, komfortowy a w przypadku Invisalign, wyjątkowo dyskretny, dają Pacjentom 4dent zdrowy i piękny uśmiech.

wybielanie zębów katowice 4dent

wybielanie zębów

pomaga odzyskać utracony z wiekiem biały kolor zębów lub nadać olśniewającą nową biel. Specjalistyczny sprzęt, jaki posiada nasze Centrum Stomatologii, oraz system opieki re-call gwarantują bezpieczne wybielanie i długotrwały efekt pozabiegowy.

estetyka państwa uśmiechu
jest w naszych rękach

Zanim nasz dentysta przystąpi do upiększenia Państwa uśmiechu, niezbędna będzie kontrola pod względem zdrowia jamy ustnej poprzedzona kompleksową diagnostyką.Stomatologia estetyczna umożliwia naszym Pacjentom odzyskanie wspaniałego uśmiechu.

 

W naszych gabinetach stomatologicznych w Katowicach możesz raz na zawsze pozbyć się swoich kompleksów związanych z wyglądem zębów.

 

Poprawimy Państwa pewność siebie i dobre samopoczucie na bardzo długi czas!

A pozostając pod naszą stałą opieką – gwarantujemy, że na zawsze!

ikona 4dent

eksperci 4dent
stomatologii estetycznej

dr n med dorota stania

dr n. med. Dorota Stania

Właściciel oraz kierownik medyczny Centrum 4dent, łączy cechy lidera zespołu i jednocześnie wybitnego lekarza. Jej specjalnością są: stomatologia estetyczna, protetyka, implantoprotetyka, zaburzenia stawów skroniowo-żuchwowych oraz związane z nimi bóle głowy i bruksizm.

4dent stomatologia estetyczna katowice
4dent protetyka korona katowice
bruksizm katowice 4dent
znieczulenia podtlenek azotu 4dent
dr n m karolina stelmańska 4 dent

dr n. med. Karolina Stelmańska-Poprawa

Wiedza i doświadczenie oraz wyjątkowe wyczucie i cierpliwość sprawiają, że Pacjent czuje się bezpieczniej.

4dent stomatologia estetyczna katowice
4dent protetyka korona katowice
leczenie próchnicy katowice 4dent
znieczulenia podtlenek azotu 4dent
Ewa Siudak 4dent

Ewa Siudak

W codziennej pracy z Pacjentami kieruje się zasadami stomatologii minimalnie inwazyjnej z zachowaniem maksymalnej estetyki, funkcji i komfortu dla Pacjenta. Absolwentka wydziału lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi oraz studiów podyplomowych w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego „Badania Kliniczne metodologia, organizacja, zarządzanie”.

4dent stomatologia estetyczna katowice
znieczulenia podtlenek azotu 4dent
leczenie próchnicy katowice 4dent
stomatologia dziecięca katowice 4 net ikona
ikona 4dent

recenzje i opinie 4dent

ikonka do recenzji facebook
Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak profesjonalną, miłą i kompetentną obsługą jakiej doświadczyłem w gabinecie 4dent !
Na każdym etapie podjętego leczenia każdy z osobna był bardzo miły, pomocny oraz wykazywał się niesamowitą empatią
Bardzo polecam usługi 4dent !!!
Pacjent Martin, Opinie Facebook
ikonka do recenzji facebook

…mieszkam w Niemczech i dojeżdżam 950 km do Pani dr Dorotki – mogę tylko powiedzieć, że drugiego takiego wspaniałego zespołu nigdzie nie ma.
Z polecenia koleżanki 15 lat temu poznałam dr Dorotkę, to ona. Podarowała mi drugie życie z uśmiechem na twarzy no i pozbawiła mnie strachu przed dentystą,
To wstydliwy temat, ale niestety wiele ludzi nawet do dziś bardzo boi się wizyty w takich gabinetach ja do nich należałam. Nie potrafiłam opanować tego uczucia strachu, kiedy jednak poznałam panią Dorotke ona poprosiła mnie, żebym jej zaufała to nie było proste, ale dzień po dniu było lepiej, pani Doktor miała ze mną bardzo dużo pracy, ale efekt był taki, że kiedy spojrzałam do lusterka po zakończeniu to łzy popłynęły mi same – pomyślałam nareszcie mogę się naprawdę uśmiechać i okazać moje szczęście, a poza tym poznałam wspaniałego człowieka, który wiedział doskonale jak podejść do pacjentów z fobią.
Do dziś odwiedzam ten wspaniały zespół fachowców z panią Dorotka na czele.
Polecam z całego serca naprawdę warto oddać się pod opiekę takich wspaniałych specjalistów!!!

Pacjentka Ilona, Opinie Facebook
okonka do recenzji znany lekarz

Świetni specjaliści, profesjonalizm na każdym kroku! O przemiłej atmosferze nie wspomnę. Polecam z całego serca!

Pacjentka Monika, Opinia Znany Lekarz