pierwsza wizyta slajder

pierwsza wizyta

Nasz patent na dobre pierwsze wrażenie – olśniewający uśmiech dający radość i
pewność siebie.

Najważniejszy pierwszy krok = pierwsza
wizyta

dr n med dorota stania

Jak to wygląda w 4dent Dorota Stania?

1. Kwestionariusz i rozmowa

Przed spotkaniem z lekarzem Pacjent wypełnia kwestionariusz zdrowia. Aby leczenie przebiegało bezpiecznie, potrzebne są informacje o stanie zdrowia, przyjmowanych lekach czy alergiach. W trakcie rozmowy chcemy wysłuchać, jakie Pacjenci mają oczekiwania i jakie są ich główne problemy.

rozmowa - kwiestionariusz

2. Zdjęcia medyczne oraz zdjęcia fotograficzne

W trakcie tego etapu następuje wykonanie zdjęć medycznych: rentgenowskie i pantomograficzne. Zdjęcie pantomograficzne jest przeglądowym zdjęciem radiologicznym pokazującym całość uzębienia, kości szczęki i żuchwy, zatoki oraz przegrodę nosa. Jest ono konieczne, aby przeprowadzić rzetelne badanie, gdyż nie wszystkie zmiany patologiczne są widoczne w badaniu klinicznym. W trakcie tej wizyty zostają także wykonane ogólne zdjęcia fotograficzne zębów, twarzy i uśmiechu Pacjenta.

3. Badanie, diagnostyka

W zależności od potrzeb konsultacje i badania diagnostyczne przeprowadzamy w zespole wielospecjalistycznym. Konsylium z każdej dziedziny stomatologii (ortodoncja, implantologia, endodoncja, protetyka, leczenie zaburzeń stawów skroniowo – żuchwowych, chirurgia, pedodoncja). Często rozszerzamy diagnostykę o tomografię komputerową. Dysponujemy najnowocześniejszym tomografem do diagnostyki stomatologicznej – tomograf Carestream® CS8100 3D. Do pracy wykorzystujemy także mikroskop, skaner wewnątrzustny, radiowizjografię cyfrową, lupy powiększające, oraz kamerę wewnątrzustną.

badanie 4dent
badanie 4dent

4. Czytelny plan leczenia, terminarz wizyt

Na podstawie badań diagnostycznych, zdjęć medycznych i oczekiwań Pacjenta przygotowujemy w formie opisowej plan leczenia. Dzięki temu nasi Pacjenci znają wszystkie etapy leczenia i mogą się do nich odpowiednio przygotować. Ustalamy także dokładny terminarz wizyt, co pozwala zaoszczędzić cenny czas Pacjentów.
Po akceptacji planu leczenia cały zespół zabiera się do pracy. Od tego momentu Pacjent zostaje pod naszą stałą opieką w ramach systemu re-call.
umawianie wizyty w 4dent
umawianie wizyty 4dent

5. Profesjonalne czyszczenie zębów i higienizacja

Przed rozpoczęciem leczenia wykonujemy profesjonalne i kompleksowe czyszczenie zębów z osadów oraz kamienia nazębnego. Wykonujemy: scaling (usuwanie kamienia), piaskowane (czyszczenie osadu), polerowanie oraz fluoryzację. Po każdym czyszczeniu rozmawiamy o profilaktyce i higienie oraz zalecamy co pół roku powtórne wykonanie tego zabiegu.

czyszczenie zębów 4dent
czyszczenie zębów 4dent

Zadowolony, już na pierwszej wizycie Pacjent to gwarancja zdrowego, pięknego i szczerego uśmiechu po kolejnych wizytach!

ikona 4dent

po czyszczeniu zębów
rozpoczynamy leczenie

4dent stomatologia estetyczna katowice

stomatologia
estetyczna

4dent protetyka korona katowice

protetyka – korony
licówki, mosty, inlay/onlay

implanty katowice 4dent

implanty
zębowe

wybielanie zębów katowice 4dent

wybielanie zębów
System Philips ZOOM!

ortodoncja invisalign katowice 4dent

ortodoncja
System Invisalign

leczenie kanałowe
endodoncja mikroskopowa

4dent chirurgia stomatologiczna katowice

periodontologia
chirurgia stomatologiczna

stomatologia dziecięca katowice 4 net ikona

stomatologia dziecięca
4dent 4kids

bruksizm katowice 4dent

bruksizm, leczenie
dysfunkcji narządu żucia

znieczulenia podtlenek azotu 4dent

znieczulenia
podtlenek azotu

pracownia tomografii komputerowej katowice 4dent

pracownia tomografii
komputerowej

leczenie próchnicy katowice 4dent

leczenie
próchnicy

ikona 4dent

recenzje i opinie 4dent

ikonka do recenzji facebook
Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak profesjonalną, miłą i kompetentną obsługą jakiej doświadczyłem w gabinecie 4dent !
Na każdym etapie podjętego leczenia każdy z osobna był bardzo miły, pomocny oraz wykazywał się niesamowitą empatią
Bardzo polecam usługi 4dent !!!
Pacjent Martin, Opinie Facebook
ikonka do recenzji facebook

…mieszkam w Niemczech i dojeżdżam 950 km do Pani dr Dorotki – mogę tylko powiedzieć, że drugiego takiego wspaniałego zespołu nigdzie nie ma.
Z polecenia koleżanki 15 lat temu poznałam dr Dorotkę, to ona. Podarowała mi drugie życie z uśmiechem na twarzy no i pozbawiła mnie strachu przed dentystą,
To wstydliwy temat, ale niestety wiele ludzi nawet do dziś bardzo boi się wizyty w takich gabinetach ja do nich należałam. Nie potrafiłam opanować tego uczucia strachu, kiedy jednak poznałam panią Dorotke ona poprosiła mnie, żebym jej zaufała to nie było proste, ale dzień po dniu było lepiej, pani Doktor miała ze mną bardzo dużo pracy, ale efekt był taki, że kiedy spojrzałam do lusterka po zakończeniu to łzy popłynęły mi same – pomyślałam nareszcie mogę się naprawdę uśmiechać i okazać moje szczęście, a poza tym poznałam wspaniałego człowieka, który wiedział doskonale jak podejść do pacjentów z fobią.
Do dziś odwiedzam ten wspaniały zespół fachowców z panią Dorotka na czele.
Polecam z całego serca naprawdę warto oddać się pod opiekę takich wspaniałych specjalistów!!!

Pacjentka Ilona, Opinie Facebook
okonka do recenzji znany lekarz

Świetni specjaliści, profesjonalizm na każdym kroku! O przemiłej atmosferze nie wspomnę. Polecam z całego serca!

Pacjentka Monika, Opinia Znany Lekarz