dr n. med. Dorota Stania

stomatologia estetyczna

stomatologia esetyczna

protetyka - korony

protetyka – korony

bruksizm, leczenie dysfunkcji narządu żucia

bruksizm

leczenie bez bólu

leczenie bez bólu

protetyka - licówki

protetyka – licówki

Kierownik medyczny Centrum 4dent, łączy cechy lidera zespołu i jednocześnie wybitnego lekarza. Jej specjalnością są: stomatologia estetyczna, protetyka, implantoprotetyka, zaburzenia stawów skroniowo-żuchwowych oraz związane z nimi bóle głowy i bruksizm.

Pozyskiwane na specjalistycznych kursach i zjazdach naukowych nowe umiejętności, dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe oraz bezcenny wrodzony dar sprawiają, że potrafi jak nikt inny nadać olśniewające, naturalne piękno zdrowego i białego uśmiechu.

Studia medyczne na Oddziale Stomatologicznym Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu ukończyła w roku 1996. W latach 1997-2003 była asystentem Katedry i Zakładu Protetyki Stomatologicznej ŚAM. Od powstania w roku 2003 była asystentem Katedry i Zakładu Dysfunkcji Narządu Żucia ŚAM w Zabrzu. W roku 2002 obroniła z wyróżnieniem rozprawę doktorską pt.: Ocena sił zwarciowych a występowanie ubytków klinowych. Jest autorem i współautorem publikacji poruszających problemy protetyczne, koncentrujące się na diagnostyce i leczeniu dysfunkcji układu ruchowego narządu żucia.

Dorota Stania

filmy i zdjęcia przy pracy