Stomatologia estetyczna

stomatologia estetyczna Katowice - 4dent

Stomatologia estetyczna dotyczy wszystkich dziedzin stomatologicznych, które zajmują się poprawą wyglądu zębów i twarzy. Centrum 4dent Katowice chcąc perfekcyjnie zadbać o swoich Pacjentów, dostosowuje każdy zabieg z zakresu stomatologii estetycznej ściśle według indywidualnych potrzeb. Wszystkie uzupełnienia zębów dobierane są odpowiednio do kształtu twarzy, zgryzu i linii dziąseł, ale i przede wszystkim na podstawie wyznaczonych oczekiwań Pacjenta. Inne zabiegi estetyczne takie jak wybielanie zębów czy ortodontyczne korygowanie nieprawidłowości zębowych również przyczyniają się do poprawy wyglądu uzębienia i rysów twarzy. Każdy zabieg wymaga wcześniej dokładnej konsultacji z naszym specjalistą, który oceni stan zębów i dobierze odpowiednią metodę leczenia. Jesteśmy precyzyjni w swoim fachu i to sprawia, że uśmiech, nad którym pracujemy, jest doskonały i olśniewający.

Stomatologia estetyczna w 4dent Katowice

ZABIEGI Z ZAKRESU STOMATOLOGII ESTETYCZNEJ

Stomatologia estetyczna oferuje:

Implanty – stosowane są w sytuacji, gdy nie można już uratować swojego zęba. Robione są w taki sposób, aby wyglądem zbliżone były do naturalnego zęba Pacjenta. Wszczepiany implant wykonany jest z tytanu i odgrywa swą rolę identycznie jak wcześniejszy korzeń zęba Pacjenta.

Korony – sprawdzają się w sytuacji, gdy ząb jest znacznie osłabiony, przez co mógłby się złamać. Korony rekonstruują zęby dając im nową ochronę. Swym wyglądem są niezwykle estetyczne. Wykorzystywane są do odbudowy uszkodzonej lub całkowicie zniszczonej korony zęba, poprawy zębów przebarwionych lub martwych czy do wypełniania szpar między zębami.

Licówki – to niewielkie części, które są idealne do skorygowania kształtu zębów, ogólnego poprawienia ich wyglądu i barwy. Nie wymagają dużej ingerencji stomatologicznej. Licówki można podzielić ze względu na materiał, z jakiego są wykonane: licówki pełnoceramiczne, licówki porcelanowe, licówki ceramiczne, licówki kompozytowe, licówki akrylowe. Każde z wymienionych posiadają różne właściwości. Nasz stomatolog po konsultacji oceni, który rodzaj licówek będzie najlepszy dla Państwa potrzeb.

Aparaty ortodontyczne – korygują rozmieszczenie zębów: szpary międzyzębowe, cofnięcia żuchwy i inne wady. Wyróżniamy dwa rodzaje aparatów: ruchome i stałe. W ciągu całego leczenia specjalista z 4dent ustala z Pacjentem plan wizyt kontrolnych, na których sprawdzany jest stan aparatu i dokonywane są ewentualne korekty jego umieszczenia.

Wybielanie zębów – pomaga odzyskać utracony biały kolor zębów lub znacznie go poprawić. Specjalistyczny sprzęt, jaki posiada nasze centrum stomatologii, gwarantuje bezpieczne wybielanie i długotrwały efekt po zabiegowy.

ESTETYKA PAŃSTWA UŚMIECHU JEST W NASZYCH RĘKACH

Profesjonalna stomatologia estetycznaZanim nasz dentysta przystąpi do upiększenia Państwa uśmiechu, niezbędna będzie kontrola pod względem zdrowia jamy ustnej. Jeśli zostaną wykryte na przykład stany zapalne lub zmiany próchnicowe zębów to w pierwszej kolejności zalecone będzie wyleczenie zdiagnozowanego problemu, a dopiero później będzie można przystąpić do części zabiegów estetycznych na zęby. Stomatologia estetyczna umożliwia naszym pacjentom odzyskanie wspaniałego uśmiechu.W naszych gabinetach stomatologicznych w Katowicach możesz raz na zawsze pozbyć się swoich kompleksów związanych z wyglądem zębów. Poprawimy Państwa samopoczucie na bardzo długi czas!