4dent.pl - stomatologia estetyczna

stomatologia
estetyczna

Promujemy hasło:
moda na zdrowy i piękny uśmiech.

Zęby są naszą wizytówką, wpływają nie tylko na nasze zdrowie ale i na samoocenę.
Dają poczucie pewności siebie bo są oznaką atrakcyjności. Uśmiech to sukces!

Stomatologia estetyczna dotyczy wszystkich dziedzin stomatologii, które zajmują się poprawą wyglądu zębów i twarzy. Centrum Stomatologii 4dent Dorota Stania chcąc perfekcyjnie zadbać o swoich Pacjentów, ściśle dostosowuje każdy zabieg do ich indywidualnych potrzeb. 
Bazując na wiedzy i doświadczeniu zespołu realizujemy oczekiwania Pacjenta. Jesteśmy bardzo precyzyjni w tym co robimy i to sprawia, że uśmiech, nad którym pracujemy, jest doskonały i olśniewający.

Kości szczęk wraz z zębami stanowią rusztowanie, na którym rozpięte są mięśnie, skóra policzków, warg, brody oraz skroni. Każda utrata zęba, ubytki, wada zgryzu czy bruksizm mogą być przyczyną ścierania się zębów. Obniżona wysokość zgryzu potęguje wrażenie starzenia się skóry, ponieważ wraz z nią opadają kąciki ust i pogłębiają się zmarszczki wokół ust, broda wysuwa się do przodu a usta stają się węższe. Dlatego coraz więcej specjalistów z medycyny estetycznej dla uzyskania 100% skuteczności efektu odmłodzenia, zaleca wizytę u stomatologa zanim zastosuje botox, kwas hialuronowy czy inne zabiegi z serii anti-ageing.

Wszystkie zabiegi dobierane
są odpowiednio do kształtu twarzy, zgryzu i linii dziąseł, sposobu uśmiechania się a nawet charakteru Pacjenta,
tak by uzyskany efekt spełniał Jego
marzenia o pięknym uśmiechu.

Stomatologia estetyczna to umiejętne wykorzystanie możliwości jakie dają:

Implanty – są idealnym rozwiązaniem w przypadku braku pojedynczego zęba lub w sytuacji, gdy nie można już uratować swojego zęba oraz w przypadku braku większej ilości zębów a nawet przy bezzębiu. Wszczepiany implant wykonany jest z tytanu i odgrywa rolę korzenia zęba. Korony osadzone na implantach w sposób naturalny i niewidoczny rozwiązują problemy braków w uzębieniu.
Jeśli chcesz poczuć jak implanty mogą zmienić Twoje życie – umów się na konsultację implantologiczną w 4dent.

przeczytaj więcej >>>>

Korony – sprawdzają się w sytuacji, gdy ząb jest znacznie osłabiony, przez co mógłby się złamać. Korony rekonstruują zęby dając im nową ochronę. Swym wyglądem są niezwykle estetyczne. Wykorzystywane są do odbudowy uszkodzonej lub całkowicie zniszczonej korony zęba, poprawy zębów przebarwionych lub martwych czy do wypełniania szpar między zębami.

przeczytaj więcej >>>>

Licówki – to delikatne płatki porcelany, które są idealne do skorygowania kształtu zębów, ogólnego poprawienia ich wyglądu i barwy. Ich ogromną zaletą jest niezwykła estetyka i  minimalna ingerencja w strukturę zęba podczas szlifowania. Ze względu na materiał, z jakiego są wykonane wyróżniamy licówki porcelanowe i licówki kompozytowe. Po konsultacji wspólnie oceniamy, który rodzaj licówek najpełniej sprosta oczekiwaniom naszych Pacjentów.

przeczytaj więcej >>>>

ONLAY I INLAY – dbałość o piękne wypełnienia to duma 4dent i radość naszych Pacjentów. Dzięki precyzyjnie odtworzonym guzkom i bruzdom w sposób bardzo naturalny oddają anatomię zębów. Ta ich bezsporna zaleta oraz trwałość sprawiają, że każdy Pacjent poczuje się u nas wyjątkowy.

przeczytaj więcej >>>>

Aparaty ortodontyczne i system Invisalign – korygują rozmieszczenie zębów: szpary międzyzębowe, cofnięcia żuchwy i inne wady uzębienia. W ciągu całego leczenia specjalista z 4dent ustala z Pacjentem plan wizyt kontrolnych. W sposób skuteczny, komfortowy a w przypadku Invisalign, wyjątkowo dyskretny, dają Pacjentom 4dent zdrowy i piękny uśmiech.

przeczytaj więcej >>>>

Wybielanie zębów – pomaga odzyskać utracony z wiekiem biały kolor zębów lub nadać olśniewającą nową biel. Specjalistyczny sprzęt, jaki posiada nasze Centrum Stomatologii, oraz system opieki re-call gwarantują bezpieczne wybielanie i długotrwały efekt pozabiegowy.

przeczytaj więcej >>>>

ESTETYKA PAŃSTWA UŚMIECHU
JEST W NASZYCH RĘKACH

Zanim nasz dentysta przystąpi do upiększenia Państwa uśmiechu, niezbędna będzie kontrola pod względem zdrowia jamy ustnej poprzedzona kompleksową diagnostyką.

Stomatologia estetyczna umożliwia naszym Pacjentom odzyskanie wspaniałego uśmiechu. W naszych gabinetach stomatologicznych w Katowicach możesz raz na zawsze pozbyć się swoich kompleksów związanych z wyglądem zębów.

Poprawimy Państwa pewność siebie i dobre samopoczucie na bardzo długi czas!
A pozostając pod naszą stałą opieką – gwarantujemy, że na zawsze!

Przykładowa metamorfoza 4dent
stomatologii estetycznej

PRZED
PO
4dent.pl - stomatologia estetyczna

eksperci 4dent
stomatologia estetyczna

4dent.pl - Dorota Stania

dr n. med. Dorota Stania

Właściciel oraz kierownik medyczny Centrum 4dent, łączy cechy lidera zespołu i jednocześnie wybitnego lekarza. Jej specjalnością są: stomatologia estetyczna, protetyka, implantoprotetyka, zaburzenia stawów skroniowo-żuchwowych oraz związane z nimi bóle głowy i bruksizm.

czytaj więcej >>>
4dent.pl - Karolina Stelamańska-Poprawa

dr n. med. Karolina Stelmańska-Poprawa

Wiedza i doświadczenie oraz wyjątkowe wyczucie i cierpliwość sprawiają, że Pacjent czuje się bezpieczniej.

czytaj więcej >>>

recenzje i opinie o 4dent