zespół 4dent Katowice

dr n. med. Dorota Stania

Właściciel oraz kierownik medyczny Centrum 4dent, łączy cechy lidera zespołu i jednocześnie wybitnego lekarza. Jej specjalnością są: stomatologia estetyczna, protetyka, implantoprotetyka, zaburzenia stawów skroniowo-żuchwowych oraz związane z nimi bóle głowy i bruksizm.

czytaj więcej >>>

dr n. med. Karolina Stelmańska-Poprawa

Wiedza i doświadczenie oraz wyjątkowe wyczucie i cierpliwość sprawiają, że Pacjent czuje się bezpieczniej.

czytaj więcej >>>

Katarzyna Sorek-Mellem

W pracy na pierwszym miejscu stawia na uśmiech, komfort i zadowolenie Pacjentów.

czytaj więcej >>>

Sylwia Stelmańska

Wyjątkowa precyzja w dobieraniu słów, empatia oraz promienny uśmiech, sprawiają, że stwarza w gabinecie atmosferę, w której Pacjent czuje się komfortowo i bezpiecznie.

czytaj więcej >>>

Rafał Mellem

Przeprowadza bezbolesne leczenie w komfortowej atmosferze. Wszelkie procedury i możliwości leczenia omawia z Pacjentami, chętnie odpowiadając na każde Ich pytanie.

czytaj więcej >>>

Przemysław Nowak

Wyjątkowy, charyzmatyczny człowiek z niezwykłym poczuciem humoru, a jednocześnie ogromną wiedzą i umiejętnościami w zakresie chirurgii stomatologicznej i implantologii.

Marek Beyga

Specjalista ortodoncji dzięki swojej specjalistycznej wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie ortodoncji potrafi znaleźć rozwiązanie i najlepszy plan leczenia nawet najbardziej skomplikowanych wad zgryzu.

asystentki i higienistki
stomatologiczne

Patrycja Myjak

Iwona Korsak

Sylwia Nowak

Sandra Obacz

Halina Smarzewska

rejestracja

Justyna Bębenek

Blanka Gębka

administracja i marketing

Barbara Rutkowska

dołącz do zespołu 4dent Katowice

Jeżeli chcesz stale się rozwijać, lubisz wyzwania i pracę zespołową z ludźmi łączącymi wiedzę, doświadczenie, wyjątkową charyzmę i poczucie humoru to gwarantujemy, że znalazłeś idealne dla siebie miejsce.
Zadzwoń, porozmawiajmy o realizacji Twoich marzeń!